Регистрация    Вход
Training.ua

Тренинги, семинары, конференции

каталог открытых и закрытых мероприятий в Украине от лучших тренинговых компаний и event-организаторов
Категории

Маркетинг и продвижение
Управление персоналом
Коммуникационные тренинги
Продажи
Тренинги личности
Отраслевые тренинги
Менеджмент
Для тренеровРазделы

Тренинги
Корпоративные программы
Конференции
Семинары
Аренда конференц-зала
Каталог тренинговых компаний
Статьи
Новости


Техническая поддержка сайта:

+38(044) 451-42-23
  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Як медитація може допомогти Вам під час подорожі?

Видання The New York Times опублікувло цікаву статтю з останніми тенденціями американського готельного сервісу. Виявляється, що в багатьох готелях та базах відпочинку набирає обертів нова послуга - йога та медитація для маленьких гостей.
Ідея така: дітям дуже важко витримати довгі переїзди, тож чому б не полегшити і малюкам (і їхнім батькам) життя, проводячи спеціальні сеанси релаксації після тривалого дня подорожі?
Наповнення та специфіка таких релаксаційних сеансів в різних готелях різна: одні пропонують діткам тільки медитацію та йогу, другі - додають також процедури аромотерапії, сеанси масажу.

Що робити, якщо ви, раптом, не в Америці, але вам потрібно подорожувати з дитиною?
Про усілякі різні організаційно-технічні речі ми тут говорити не будемо - є в мережі безліч цікавих блогів, автори яких подорожують з дітьми та в невимушеній формі діляться своїми особистими лайф-хаками з цього приводу.
Ми поговоримо про те, яким чином вашу довгу подорож з дитиною (а часом і без неї) може полегшити саме застосування мантра-медитації.

Мабуть, ви неодноразово зауважували: після тривалої дороги почуваєшся трохи "розбовтаним" - ніби-то стомлений, але також і трохи перезбуджений. І коли, нарешті, приїжджаєш на місце, то в тілі та в розумі далі такі відчуття, ніби ти все ще рухаєшся (найяскравіше це проявляється після мандрівки потягом).

➡ Слухання мантр під час подорожі допомагає заспокоїти розум, розслабляє, значне послаблює цей ефект "розбовтаності". Тому дуже корисно мати із собою диск/флешку/плеєр із мантро-записами.

Якщо ви - водій, то це ще півбіди: необхідність зосереджуватись на дорозі не дає можливості задуже "розбовтатися". А от якщо пасажир... Часто саме тільки мелькання краєвидів за вікном вже стомлює (а деяких ще й нудить з цього приводу)..

➡ В такому випадку може допомогти медитація із чітками. Свідомо концентруючись на повторенні мантр, зосереджуючи на них свій розум - відволікаєшся від постійних зовнішніх краєвидозмін і так ніби акумулюєшся в середині себе.
Ще один "побічний" ефект такої медитації - вона дуже сильно розслабляє, настільки сильно, що можна навіть заснути. Інколи це може бути доречним - заснути і проспати всю дорогу, еге ж?)

Багато хто відчуває дискомфорт, подорожуючи літаком. В когось такі подорожі викликають не приємні відчуття в тілі. В когось - паніка в розумі: як може ця велика залізна штука взагалі літати???

➡ Медитація із глибоким диханням та повторенням мантри Гауранга допомагає здолати неприємні відчуття. Помедитувати таким чином можна ще в залі очікування, також така медитація в літаку допоможе пережити традиційно стресові зліт та посадку.

Якщо ви подорожуєте з дитиною більш-менш свідомого віку - спробуйте навчити її цим простим технікам медитації, яким ви, ми сподіваємся, вже навчилися на наших Курсах) Не обов'язково медитувати всю дорогу - навіть короткотривалі медитації на початку подорожі, в кінці, а також періодично протягом дороги - значно покращать фізичний та емоційний стани, а також загальне відчуття від поїздки.


Опубликовано: 25.01.2017
Новые статьи: Советы по выбору тренинга

Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 20.03.2008Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кад­ровой политики многих предприя­тий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибе­гает все большее количество ком­паний, это..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 20.03.2008Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 21.03.2008

  Последние новости:  

15.08.2019
семейный фестиваль Город Профессий
31 августа - 1 сентября 2019 года в городе Днепр в ПР Лавина с 10:00 до 20:00 состоится самый масштабный семейный фестиваль Город Профессий

15.08.2019
Акція «Літо продовжується!»
Набір в групи підготовки до іспиту ACCA DipIFR (Rus) «Диплом з МСФЗ» триває! Реєстрація в серпні – знижка на навчання 14%.

13.08.2019
Специализированная Программа
«Семейная и Парная Терапия в Гештальт-Подходе»

08.08.2019
Майстер-клас «Управління операційним і фінансовим ризиком компанії».
Запрошуємо всіх охочих відвідати безкоштовний майстер-клас на тему «Управління операційним і фінансовим ризиком компанії».

31.07.2019
Результати іспиту ACCA DipIFR (Rus).
Компанія HOCK Ukraine вітає слухачів програми ACCA DipIFR (Rus), які склали іспит в червні 2019!

 

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


2008-2019 © ООО "Работа Плюс" При использовании материалов ресурса гиперссылка на training.ua обязательна. Администрация ресурса может не разделять мнение авторов материалов и не несет ответственности за достоверность информации, которую размещают пользователи.