Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Як медитація може допомогти Вам під час подорожі?

Видання The New York Times опублікувло цікаву статтю з останніми тенденціями американського готельного сервісу. Виявляється, що в багатьох готелях та базах відпочинку набирає обертів нова послуга - йога та медитація для маленьких гостей.
Ідея така: дітям дуже важко витримати довгі переїзди, тож чому б не полегшити і малюкам (і їхнім батькам) життя, проводячи спеціальні сеанси релаксації після тривалого дня подорожі?
Наповнення та специфіка таких релаксаційних сеансів в різних готелях різна: одні пропонують діткам тільки медитацію та йогу, другі - додають також процедури аромотерапії, сеанси масажу.

Що робити, якщо ви, раптом, не в Америці, але вам потрібно подорожувати з дитиною?
Про усілякі різні організаційно-технічні речі ми тут говорити не будемо - є в мережі безліч цікавих блогів, автори яких подорожують з дітьми та в невимушеній формі діляться своїми особистими лайф-хаками з цього приводу.
Ми поговоримо про те, яким чином вашу довгу подорож з дитиною (а часом і без неї) може полегшити саме застосування мантра-медитації.

Мабуть, ви неодноразово зауважували: після тривалої дороги почуваєшся трохи "розбовтаним" - ніби-то стомлений, але також і трохи перезбуджений. І коли, нарешті, приїжджаєш на місце, то в тілі та в розумі далі такі відчуття, ніби ти все ще рухаєшся (найяскравіше це проявляється після мандрівки потягом).

➡ Слухання мантр під час подорожі допомагає заспокоїти розум, розслабляє, значне послаблює цей ефект "розбовтаності". Тому дуже корисно мати із собою диск/флешку/плеєр із мантро-записами.

Якщо ви - водій, то це ще півбіди: необхідність зосереджуватись на дорозі не дає можливості задуже "розбовтатися". А от якщо пасажир... Часто саме тільки мелькання краєвидів за вікном вже стомлює (а деяких ще й нудить з цього приводу)..

➡ В такому випадку може допомогти медитація із чітками. Свідомо концентруючись на повторенні мантр, зосереджуючи на них свій розум - відволікаєшся від постійних зовнішніх краєвидозмін і так ніби акумулюєшся в середині себе.
Ще один "побічний" ефект такої медитації - вона дуже сильно розслабляє, настільки сильно, що можна навіть заснути. Інколи це може бути доречним - заснути і проспати всю дорогу, еге ж?)

Багато хто відчуває дискомфорт, подорожуючи літаком. В когось такі подорожі викликають не приємні відчуття в тілі. В когось - паніка в розумі: як може ця велика залізна штука взагалі літати???

➡ Медитація із глибоким диханням та повторенням мантри Гауранга допомагає здолати неприємні відчуття. Помедитувати таким чином можна ще в залі очікування, також така медитація в літаку допоможе пережити традиційно стресові зліт та посадку.

Якщо ви подорожуєте з дитиною більш-менш свідомого віку - спробуйте навчити її цим простим технікам медитації, яким ви, ми сподіваємся, вже навчилися на наших Курсах) Не обов'язково медитувати всю дорогу - навіть короткотривалі медитації на початку подорожі, в кінці, а також періодично протягом дороги - значно покращать фізичний та емоційний стани, а також загальне відчуття від поїздки.


Опубликовано: 25.01.2017
Новые статьи: Поради щодо вибору тренінгу

Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кад­ровой политики многих предприя­тий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибе­гает все большее количество ком­паний, это..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 21.03.2008news


  Останні новини:  

22.11.2022
Запрошуємо на презентацію CIMA DipPM!
15 грудня 2022 HOCK International, Ukraine запрошує на зустріч з провідним викладачем курсу CIMA Diploma in Performance Management Василем Залуцьким, CIMA Adv DipMA, ACCA DipIFR, CAP.

08.11.2022
Важливі новини від CIMA!
Добра новина від Інституту CIMA для студентів, які не встигли закінчити навчання за програмою Cert PM (Rus). Інститут продовжує період перереєстрації на програму DipPM англійською до 15 листопада...

03.11.2022
Новий сезон CIMA 2023!
Набір у групи підготовки до іспитів CIMA Diploma in Performance Management англійською відкрито. До 15 листопада 2022 діє спеціальна цінова пропозиція.

26.09.2022
АНОНС ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ
Нова реальність, нові умови, нові виклики. Сьогодні новина про то, як створити бізнес в умовах війни, чи як дивитися в перспективу впевнено. Сьогодні мета у більшості тих, хто звертається до...

16.09.2022
Зустріч з викладачем курсу CIMA Diploma in Performance Management
Запрошуємо зустріч з викладачем курсу CIMA Diploma in Perfomance Management Василем Залуцьким, CIMA Adv DipMA, ACCA DipIFR, CAP.

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.