Регистрация    Вход
Training.ua

Тренинги, семинары, конференции

каталог открытых и закрытых мероприятий в Украине от лучших тренинговых компаний и event-организаторов
Категории

Маркетинг и продвижение
Управление персоналом
Коммуникационные тренинги
Продажи
Тренинги личности
Отраслевые тренинги
Менеджмент
Для тренеровРазделы

Тренинги
Корпоративные программы
Конференции
Семинары
Аренда конференц-зала
Каталог тренинговых компаний
Статьи
Новости


Техническая поддержка сайта:

+38(044) 451-42-23
  info@training.ua


Возможно Вас заинтересует:

Работа в Киеве на Jobs.ua!

Работа в Одессе на Jobs.ua!

Работа в Днепре на Jobs.ua!

Работа во Львове на Jobs.ua!

Работа в Харькове на Jobs.ua!

Работа водителем на Jobs.ua!

Работа поваром на Jobs.ua!

Работа продавцом на Jobs.ua!

Работа менеджером на Jobs.ua!

Работа грузчиком на Jobs.ua!

Работа секретарем на Jobs.ua!

Работа барменом на Jobs.ua!

Работа бухгалтером на Jobs.ua!

Классификатор профессий на Jobs.ua!

Як медитація може допомогти Вам під час подорожі?

Видання The New York Times опублікувло цікаву статтю з останніми тенденціями американського готельного сервісу. Виявляється, що в багатьох готелях та базах відпочинку набирає обертів нова послуга - йога та медитація для маленьких гостей.
Ідея така: дітям дуже важко витримати довгі переїзди, тож чому б не полегшити і малюкам (і їхнім батькам) життя, проводячи спеціальні сеанси релаксації після тривалого дня подорожі?
Наповнення та специфіка таких релаксаційних сеансів в різних готелях різна: одні пропонують діткам тільки медитацію та йогу, другі - додають також процедури аромотерапії, сеанси масажу.

Що робити, якщо ви, раптом, не в Америці, але вам потрібно подорожувати з дитиною?
Про усілякі різні організаційно-технічні речі ми тут говорити не будемо - є в мережі безліч цікавих блогів, автори яких подорожують з дітьми та в невимушеній формі діляться своїми особистими лайф-хаками з цього приводу.
Ми поговоримо про те, яким чином вашу довгу подорож з дитиною (а часом і без неї) може полегшити саме застосування мантра-медитації.

Мабуть, ви неодноразово зауважували: після тривалої дороги почуваєшся трохи "розбовтаним" - ніби-то стомлений, але також і трохи перезбуджений. І коли, нарешті, приїжджаєш на місце, то в тілі та в розумі далі такі відчуття, ніби ти все ще рухаєшся (найяскравіше це проявляється після мандрівки потягом).

➡ Слухання мантр під час подорожі допомагає заспокоїти розум, розслабляє, значне послаблює цей ефект "розбовтаності". Тому дуже корисно мати із собою диск/флешку/плеєр із мантро-записами.

Якщо ви - водій, то це ще півбіди: необхідність зосереджуватись на дорозі не дає можливості задуже "розбовтатися". А от якщо пасажир... Часто саме тільки мелькання краєвидів за вікном вже стомлює (а деяких ще й нудить з цього приводу)..

➡ В такому випадку може допомогти медитація із чітками. Свідомо концентруючись на повторенні мантр, зосереджуючи на них свій розум - відволікаєшся від постійних зовнішніх краєвидозмін і так ніби акумулюєшся в середині себе.
Ще один "побічний" ефект такої медитації - вона дуже сильно розслабляє, настільки сильно, що можна навіть заснути. Інколи це може бути доречним - заснути і проспати всю дорогу, еге ж?)

Багато хто відчуває дискомфорт, подорожуючи літаком. В когось такі подорожі викликають не приємні відчуття в тілі. В когось - паніка в розумі: як може ця велика залізна штука взагалі літати???

➡ Медитація із глибоким диханням та повторенням мантри Гауранга допомагає здолати неприємні відчуття. Помедитувати таким чином можна ще в залі очікування, також така медитація в літаку допоможе пережити традиційно стресові зліт та посадку.

Якщо ви подорожуєте з дитиною більш-менш свідомого віку - спробуйте навчити її цим простим технікам медитації, яким ви, ми сподіваємся, вже навчилися на наших Курсах) Не обов'язково медитувати всю дорогу - навіть короткотривалі медитації на початку подорожі, в кінці, а також періодично протягом дороги - значно покращать фізичний та емоційний стани, а також загальне відчуття від поїздки.


Опубликовано: 25.01.2017
Новые статьи: Советы по выбору тренинга

Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 20.03.2008Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кад­ровой политики многих предприя­тий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибе­гает все большее количество ком­паний, это..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 20.03.2008Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 21.03.2008

  Последние новости:  

01.04.2019
Авторский курс ZBrush.Проекты
Представленный курс сфокусирован на создание детального бюста персонажа. Особое значение уделяется текстурингу, деталям формы. Работа проходит от набросков форм и до финального рендера. Итогом...

01.04.2019
Базовый курс 3D-sculpt: Zbrush.Инструментарий
Твой шанс, освоить современную профессию 3D Artist и научиться создавать персонажей, выразительное природное окружение в"Pixologic ZBrush”для игр и киноиндустрии. На курсе Вы увидите полный...

28.03.2019
Бизнес на путешествиях
Целевая аудитория Начинающие бизнесмены и стартаперы, турагенты, специалисты по организации командировок в компаниях и холдингах, желающие открыть свой бизнес в сфере гостеприимства и туризма...

27.03.2019
Раскрытие творческого потенциала
18 апреля дадим свободу творчеству.

27.03.2019
Развитие интуиции в бизнесе и жизни
13 апреля на мастер-классе ваши расплывчатые знания об интуиции превратятся в конкретный рабочий инструмент по ее применению.

 2008-2019 © ООО "Работа Плюс" При использовании материалов ресурса гиперссылка на training.ua обязательна. Администрация ресурса может не разделять мнение авторов материалов и не несет ответственности за достоверность информации, которую размещают пользователи.