Регистрация    Вход
Training.ua

Тренинги, семинары, конференции

каталог открытых и закрытых мероприятий в Украине от лучших тренинговых компаний и event-организаторов
Категории

Маркетинг и продвижение
Управление персоналом
Коммуникационные тренинги
Продажи
Тренинги личности
Отраслевые тренинги
Менеджмент
Для тренеровРазделы

Тренинги
Корпоративные программы
Конференции
Семинары
Аренда конференц-зала
Каталог тренинговых компаний
Статьи
Новости


+38(044) 451-42-23
  info@training.uaЯк медитація може допомогти Вам під час подорожі?

Видання The New York Times опублікувло цікаву статтю з останніми тенденціями американського готельного сервісу. Виявляється, що в багатьох готелях та базах відпочинку набирає обертів нова послуга - йога та медитація для маленьких гостей.
Ідея така: дітям дуже важко витримати довгі переїзди, тож чому б не полегшити і малюкам (і їхнім батькам) життя, проводячи спеціальні сеанси релаксації після тривалого дня подорожі?
Наповнення та специфіка таких релаксаційних сеансів в різних готелях різна: одні пропонують діткам тільки медитацію та йогу, другі - додають також процедури аромотерапії, сеанси масажу.

Що робити, якщо ви, раптом, не в Америці, але вам потрібно подорожувати з дитиною?
Про усілякі різні організаційно-технічні речі ми тут говорити не будемо - є в мережі безліч цікавих блогів, автори яких подорожують з дітьми та в невимушеній формі діляться своїми особистими лайф-хаками з цього приводу.
Ми поговоримо про те, яким чином вашу довгу подорож з дитиною (а часом і без неї) може полегшити саме застосування мантра-медитації.

Мабуть, ви неодноразово зауважували: після тривалої дороги почуваєшся трохи "розбовтаним" - ніби-то стомлений, але також і трохи перезбуджений. І коли, нарешті, приїжджаєш на місце, то в тілі та в розумі далі такі відчуття, ніби ти все ще рухаєшся (найяскравіше це проявляється після мандрівки потягом).

➡ Слухання мантр під час подорожі допомагає заспокоїти розум, розслабляє, значне послаблює цей ефект "розбовтаності". Тому дуже корисно мати із собою диск/флешку/плеєр із мантро-записами.

Якщо ви - водій, то це ще півбіди: необхідність зосереджуватись на дорозі не дає можливості задуже "розбовтатися". А от якщо пасажир... Часто саме тільки мелькання краєвидів за вікном вже стомлює (а деяких ще й нудить з цього приводу)..

➡ В такому випадку може допомогти медитація із чітками. Свідомо концентруючись на повторенні мантр, зосереджуючи на них свій розум - відволікаєшся від постійних зовнішніх краєвидозмін і так ніби акумулюєшся в середині себе.
Ще один "побічний" ефект такої медитації - вона дуже сильно розслабляє, настільки сильно, що можна навіть заснути. Інколи це може бути доречним - заснути і проспати всю дорогу, еге ж?)

Багато хто відчуває дискомфорт, подорожуючи літаком. В когось такі подорожі викликають не приємні відчуття в тілі. В когось - паніка в розумі: як може ця велика залізна штука взагалі літати???

➡ Медитація із глибоким диханням та повторенням мантри Гауранга допомагає здолати неприємні відчуття. Помедитувати таким чином можна ще в залі очікування, також така медитація в літаку допоможе пережити традиційно стресові зліт та посадку.

Якщо ви подорожуєте з дитиною більш-менш свідомого віку - спробуйте навчити її цим простим технікам медитації, яким ви, ми сподіваємся, вже навчилися на наших Курсах) Не обов'язково медитувати всю дорогу - навіть короткотривалі медитації на початку подорожі, в кінці, а також періодично протягом дороги - значно покращать фізичний та емоційний стани, а також загальне відчуття від поїздки.


Опубликовано: 25.01.2017
Новые статьи: Советы по выбору тренинга

Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 20.03.2008Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кад­ровой политики многих предприя­тий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибе­гает все большее количество ком­паний, это..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 20.03.2008Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
Категория: Советы по выбору тренинга
Добавлена: 21.03.2008

  Последние новости:  

13.02.2019
Новий навчальний план щодо іспиту CIA
З 1 січня 2019 Інститут IIA (The Institute of Internal Auditors, USA) запровадив новий навчальний план щодо підготовки до іспиту CIA.

05.02.2019
Акція до Дня Святого Валентина!
Компанія HOCK Ukraine продовжує набір в групи підготовки до іспитів у 2019! Реєстрація в лютому — знижка на навчання до 14%.

29.01.2019
Открытый курс: “Move your pixel to CG”
Бесплатное участие в 3х лекционных и 3х практических занятиях по работе в программе Adobe Photoshop для 3D . Уровень начальных знаний не имеет значения.

29.01.2019
Профессиональный курс 3D-графики и анимации
11 февраля (понедельник) Online + Харьков Длительность: 505 академических часов Для кого курс: Для каждого, кто хочет создавать впечатляющую графику для игр, фильмов, рекламных роликов....

18.01.2019
Релевантні витрати. Огляд теми в рамках презентації програми CIMA (Rus).
HOCK Ukraine запрошує на презентацію програми CIMA Cert PM (Rus) «Управління ефективністю бізнесу» з оглядом теми «Релевантні витрати».

 


2008-2019 © ООО "Работа Плюс" При использовании материалов ресурса гиперссылка на training.ua обязательна. Администрация ресурса может не разделять мнение авторов материалов и не несет ответственности за достоверность информации, которую размещают пользователи.