Технічна підтримка сайту:
 |
| |
info@training.ua |
Jobs.ua рекомендує переглянути:
|
Сьогодні, конкуренція змістилася з виробничих характеристик бізнесу на вміння передбачати та задовольняти потреби клієнтів.
Щоб «вижити» та досягти успіху в умовах все більш жорсткої конкуренції, компаніям необхідно «вийти» за рамки функціонального принципу побудови своїх підрозділів і звернути увагу на процеси.
Процесний погляд на компанію дозволяє дає можливість зосередитися на клієнтах і задоволення їх потреб.
Процеси дозволяють стандартизувати (закріпити для повторюваності) методи успішного ведення бізнесу.
Звісно, побудова системно-процесної архітектури роботи компанії передбачає виконання певних умов.
Наприклад:
• Процеси послідовні, безперервні та підкріплені документально;
• Процеси мають вбудовані механізми внутрішнього контролю;
• Процеси вибудовуються так, щоб керівництво мало можливість відстежувати важливу інформацію;
• Процеси організуються так, щоб передати частину повноважень щодо прийняття поточних рішень середній ланці керівництва за умови наявності відповідних знань, спільності цілей та стандартів, що відповідають вимогам підприємства;
• Процеси вибудовуються так, щоб унеможливити витрачання подвійних зусиль;
• Процеси спираються на письмові методи передачі інформації (документування);
• Процеси мають бути ефективними та результативними.
Важливо не лише добре організувати процеси, а й забезпечити структуру та напрямок руху документів.
Як побудувати таку структуру?
Запрошую вас узяти участь у моїх авторських тренінгах, де Ви отримаєте знання та чіткий алгоритм практичних дій, які направлені на розвиток у Керівника-Лідера здібностей, навичок професійного виконання своєї управлінської роботи, створення сильної Команди та підвищенню продуктивності компанії.
Перейдіть на сайт https://galina-zimina.com/ та ознайомтеся з переліком усіх доступних тренінгів для керівників. Тренінги проходять у форматі онлайн-зустрічей, що дозволить вам взяти участь у ньому з будь-якої точки світу. Я буду рада відповісти на всі ваші запитання та надати професійні поради із цих питань менеджменту.
Бажаю Вам вдачі та ефективних результатів!
Галина Зіміна
Засновник та керівник консалтингового центру ШАУЗ,
Системний консультант, бізнес-тренер, коуч перших осіб компаній,
Аудитор міжнародної кваліфікації (ІSO 9001)
Опубликовано: 02.11.2023
Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кадровой политики многих предприятий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибегает все большее количество компаний, это..
Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
news
|