Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


НАЙПОШИРЕНІШІ ПРОМАХИ ПІД ЧАС МЕДИТАЦІЇ

1. Видумування власних технік
В будь-якій справі найпростіший спосіб отримання того результату, до якого ви прагнете, - це знайти когось, хто вже досягнув цієї мети, і в нього навчитись. Не потрібно заново винаходити велосипед, якщо він вже винайдений і безліччю людей обкатаний.

2. Злість на власний розум
Під час медитації розум не обов'язково має бути пустим. Мантра-медитація - це не намагання зосередитись на пустці, це концентрація розуму на звуках мантр. Під час медитації в вашій голові може бути сила силенна немедитативних думок. Це нормально, адже розум завжди активний. Єдина ваша задача - не намагатися додумувати їх всі, а просто свідомо переключати увагу на мантри.

▶ Конкуренція
Медитація - це не забіг на першість, в якому хтось один приходить переможцем, а всі інші - ні. Медитація - це ваша індивідуальна робота над вашим розумом та вашею свідомістю. Тільки ви самі відчуваєте, на скільки успішною була ваша сьогоднішня практика. Не потрібно витрачати час на те, щоб порівнювати свої результати і відчуття з чужими - просто зосередьтесь на власному розвитку.

3. Нерегулярність
Часто люди думають, що для медитації потрібно багато часу, і що в них нема такої кількості вільного часу нащодень. Насправді, на початкових етапах для медитації достатньо 10-15 хвилин. Але ключова запорука успіху - ці 10-15 хвилин мають бути щоденними. Найоптимальніше - в один і той самий час дня - так вам самим легше буде звикнути до регулярних практик.

4. Залишатись на зв'язку
Часом ми думаємо, що постійно маємо бути на зв'язку, адже раптом щось. Між тим ще 15-20 років тому людство не було на цьому постійному зв'язку, і нічого - якось вижило, ще й нас породило і технології розвинуло. За можливості - виключайте мобільний, інтернет, домашній телефон під час ваших медитацій. Це допоможе перестати очікувати повідомлення або дзвінка, яких ми часто очікуємо вже навіть на підсвідомому рівні, та суттєво полегшить вашу концентрацію на мантрах.

5. Сон
Медитація розслабляє, це так. Але не потрібно плутати сон із медитацією. Медитуйте на свіжому повітрі або в добре провітреному приміщенні. Медитуйте в ліжку під ковдрою тільки у випадках, якщо ви невиліковно хворі, або намагаєтесь завдяки медитації позбутися безсоння. Не медитуйте в цілковитій темряві одразу після пробудження або безпосередньо перед сном. Якщо під час медитації відчуваєте, що починаєте провалюватись в сон - взбодріть себе свіжим повітрям, гарячим чаєм, умиванням, фізичною розминкою.


Опубликовано: 21.02.2017
Новые статьи: Поради щодо вибору тренінгу

Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кад­ровой политики многих предприя­тий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибе­гает все большее количество ком­паний, это..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 21.03.2008news


  Останні новини:  

18.03.2022
Шановні клієнти та партнери!
Команда HOCK Ukraine рішуче засуджує кроваву війну, яку росія розв'язала проти нашої держави!

23.02.2022
Практические аспекты Тайм-менеджмента руководителя
Правильно расставленные приоритеты — это уже 80% вашего успеха и эффективного использования своего времени.

23.02.2022
Что такое Тайм-менеджмент руководителя?
Тайм-менеджмент руководителя — эффективное планирование рабочего времени для достижения целей, нахождение временных ресурсов, расстановка приоритетов и контроль выполнения запланированного....

23.02.2022
Как предотвращать и управлять конфликтами в команде?
Вы хотите получать желаемые результаты в переговорах? Уметь договариваться, когда эмоции сильны, ставки высоки, а интересы противоположны? Вы хотите развить навыки ведения «трудных диалогов»,...

23.02.2022
Загадочное мастерство харизмы
Харизма – «волшебная таблетка», способная на порядок улучшить результат и удовольствие в любой коммуникации! Загадочное мастерство харизмы привлекает со времен первого упоминания этого слова....

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.