Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


МЕДИТАЦІЯ МОЖЕ ЗМЕНШИТИ ВИТРАТИ НА ЛІКУВАННЯ

За статистикою хвороби, пов'язані зі стресом (серед них безсоння, болі в спині, порушення травлення, печія, синдром подразненої товстої кишки та ін) можуть становити до 70% від всього обсягу роботи середньостатистичного американського лікаря. Такі "стресопохідні" хвороби займають третє місце у витратах на охорону здоров'я - відразу після серцево-судинних захворень та раку.

Водночас, фахівці стверджують, що ці витрати можна би було різко скоротити за рахунок регулярних практик медитації та інших методів, які можуть допомогти стати більш розслабленими (наприклад, йога, здорове харчування, дотримання режиму дня).

Дослідники проаналізували дані 4400 людей, які протягом 8 тижнів практикували розслаблюючі техніки медитації. Щотижня приблизно три години учасники експерименту практикували медитацію, йогу, вправи на зниження стресу.

Після цієї восьмитижневої програми використання учасниками експерименту медичних послуг знизилось на 43% у порівнянні із доекспериментарним періодом. А саме: візити до лікарів скоротилися на 42%, звернення пацієнтів до медичних лабораторій - на 44%, застосування медичних процедур - на 21%. Звернення до лікарів по невідкладну допомогу скоротилося з 3,7 разів на рік до 1,7 разів на рік.

Дослідники підрахували, що така зміна може допомогти заощадити середньостатистичному американському пацієнту від $640 до $25500 в рік.

Цифри вражають...:)


Опубликовано: 25.04.2017
Новые статьи: Поради щодо вибору тренінгу

Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кад­ровой политики многих предприя­тий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибе­гает все большее количество ком­паний, это..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 21.03.2008news


  Останні новини:  

18.03.2022
Шановні клієнти та партнери!
Команда HOCK Ukraine рішуче засуджує кроваву війну, яку росія розв'язала проти нашої держави!

23.02.2022
Практические аспекты Тайм-менеджмента руководителя
Правильно расставленные приоритеты — это уже 80% вашего успеха и эффективного использования своего времени.

23.02.2022
Что такое Тайм-менеджмент руководителя?
Тайм-менеджмент руководителя — эффективное планирование рабочего времени для достижения целей, нахождение временных ресурсов, расстановка приоритетов и контроль выполнения запланированного....

23.02.2022
Как предотвращать и управлять конфликтами в команде?
Вы хотите получать желаемые результаты в переговорах? Уметь договариваться, когда эмоции сильны, ставки высоки, а интересы противоположны? Вы хотите развить навыки ведения «трудных диалогов»,...

23.02.2022
Загадочное мастерство харизмы
Харизма – «волшебная таблетка», способная на порядок улучшить результат и удовольствие в любой коммуникации! Загадочное мастерство харизмы привлекает со времен первого упоминания этого слова....

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.