Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Літо разом з HOCK

На вулиці літо і ми всі мріємо про відпочинок, море і прохолоду. Абсолютно немає бажання думати про навчання, а тим більше про ті фінансові витрати, які воно за собою несе. Але не даремно існує приказка «Готуй сани влітку — воза взимку». Саме зараз можна знайти найбільш вигідні пропозиції з навчання.

Сьогодні зрозуміло, що Диплом ACCA DipIFR є необхідністю для українського бухгалтера. Тому в Україні досить провайдерів, що пропонують навчання за програмою ACCA DipIFR. Курси підготовки до іспиту стали якоюсь мірою предметом широкого споживання. При підготовці кандидатів до Диплому DipIFR всі провайдери мають спільну мету — підготувати слухачів так, щоб вони склали іспит з першої спроби. Кандидату потрібно розібратися з усією наявною інформацією та визначити для себе, який провайдер допоможе йому найкраще підготуватися до іспиту з найменшими витратами — з точки зору часу та коштів.

Компанія HOCK проводить навчання за програмою АССА DipIFR з 2004 року і за цей час зарекомендувала себе на ринку бізнес-освіти як надійний провайдер.

Ми проаналізували високі результати наших слухачів (не менше 60% слухачів HOCK складають іспит з першої спроби) і виділили три складових успіху:
1. Викладачі.
Всі викладачі HOCK є досвідченими та кваліфікованими фахівцями, які мають великий практичний досвід в області застосування МСФЗ та навички роботи зі слухачами. Основний викладач DipIFR (Rus) в HOCK Ukraine — Наталія Василенко, PhD, CMA, ACCA DipIFR (Rus), CIPA. Наталія — ​​одна з провідних викладачів DipIFR (Rus) в Україні, що підтверджено статистикою складання іспиту слухачами HOCK.
2. Матеріали.
Матеріали, які розроблені методистами HOCK, оновлюються до кожної сесії з урахуванням всіх змін Стандартів. Звичайно, теоретичних знань недостатньо для складання іспиту, тому основний акцент в навчанні ставиться розв'язування практичних завдань. Основна перевага методики навчання в HOCK — це паралельне вивчення теорії та закріплення отриманих знань на практиці. Викладачі HOCK використовують не тільки задачі Екзаменатора, а й задачі, що розроблені нашими методистами.

3. Аудиторні заняття.
На численні прохання слухачів, HOCK Ukraine збільшив блок передекзаменаційної підготовки до 14-ти навчальних днів. Додаткові заняття присвячені вивченню розробки HOCK Ukraine — алгоритму відповіді на теоретичні завдання, який дає учасникам підготовчої програми можливість суттєво підвищити шанси скласти іспит з першого разу.

Якщо сьогодні Ви розумієте, що отримати Диплом особисто для Вас є необхідною умовою розвитку кар'єри, то не відкладайте навчання «на завтра». Сьогодні ми готові запропонувати Вам максимальний пакет послуг при мінімальних витратах з Вашого боку.


Опубликовано: 11.06.2019
Новые статьи: Поради щодо вибору тренінгу

Тренинг за деньги, а деньги за что?
На сегодняшний день выбор тренинговой компании и программы обучения персонала для многих организаций превратился в целый «ритуал», процесс, связанный с..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Для чего нужны тренинги
Еще совсем недавно такая форма образования, как тренинги, была в нашей стране большой редкостью. Но прошло немного времени, и они стали неотъемлемой частью кад­ровой политики многих предприя­тий. Однако, несмотря на то, что к услугам тренеров сегодня прибе­гает все большее количество ком­паний, это..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 20.03.2008Тренинг — опасная игра
Знаете, какой вопрос практически никогда не задают заказчики учебных программ? «Может ли ваша работа принести вред компании?» Объективно говоря, эффект зачастую достигается не благодаря применению качественных методик, а потому что..
Категорія: Поради щодо вибору тренінгу
Додана: 21.03.2008news


  Останні новини:  

22.11.2022
Запрошуємо на презентацію CIMA DipPM!
15 грудня 2022 HOCK International, Ukraine запрошує на зустріч з провідним викладачем курсу CIMA Diploma in Performance Management Василем Залуцьким, CIMA Adv DipMA, ACCA DipIFR, CAP.

08.11.2022
Важливі новини від CIMA!
Добра новина від Інституту CIMA для студентів, які не встигли закінчити навчання за програмою Cert PM (Rus). Інститут продовжує період перереєстрації на програму DipPM англійською до 15 листопада...

03.11.2022
Новий сезон CIMA 2023!
Набір у групи підготовки до іспитів CIMA Diploma in Performance Management англійською відкрито. До 15 листопада 2022 діє спеціальна цінова пропозиція.

26.09.2022
АНОНС ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ
Нова реальність, нові умови, нові виклики. Сьогодні новина про то, як створити бізнес в умовах війни, чи як дивитися в перспективу впевнено. Сьогодні мета у більшості тих, хто звертається до...

16.09.2022
Зустріч з викладачем курсу CIMA Diploma in Performance Management
Запрошуємо зустріч з викладачем курсу CIMA Diploma in Perfomance Management Василем Залуцьким, CIMA Adv DipMA, ACCA DipIFR, CAP.

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.