Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


ЯК ПОЗБУТИСЯ ШКІДЛИВИХ ПСИХОЛОГІЧНИХ ЗВИЧОК?

✅ Занепокоєння не вирішує проблем

Занепокоєння - це як крісло-качалка, - багато рухів і ніякого просування. Коли ми стурбовані - ми не в змозі керувати своїми діями. Медитація допомагає розслабитись і сконцентруватись. Розслаблення та концентрація допомагають прийняти вірне рішення і рухатись у вірному напрямку (дійсно рухатись, а не стояти на місці).
Отже, «Don’t worry, - try meditate and be happy»

✅ Проконтролювати все не можливо

Деякі люди поводять себе так, ніби вони щойно випригнули з коміксу або фентезійного фільму. Коли дивишся на таких людей зі сторони, виникає враження, що вони вважають себе як мінімум обраними, як Нео, а як максимум прибульцями з Криптону, як Супермен. Такі люди переконані, що вони здатні та повинні контролювати абсолютно все: починаючи від автомобільних корків та погоди і закінчуючи настроями інших людей та коливаннями валютних курсів. Втім реальність така, що все контролювати під силу тільки Богу, а ми, в кращому випадку, можемо навчитись контролювати свій розум та емоції - завдяки медитації.
Коли врешті починаєш направду контролювати себе - потреба контролювати інших та стреси, із цим пов'язані, зникають самі собою.

✅ На ображених воду возять

Ображатись - це все рівно, що випити отруту і чекати, поки інша людина помре. Ображаючись ми шкодимо лише собі. Наш так званий "супротивник", скоріше за все, насолоджується життям і навіть про нас не думає, в той час, як ми витрачаємо дорогоцінний час та нерви подумки посилаючи тій людині "промені смерті". Зав'язуємо з цим.
Медитація допомагає відпустити негатив.

✅ Різні люди різні

Ми часто граємо в цю гру: беремо якусь дрібну частину життя іншої людини і порівнюємо зі своєю. Наприклад, я можу порівяти себе із Тарковським або Тарантіно, і дійти висновку, що я - жахливий кінорежисер. Але... Можливо, я краще готую, або швидше їжджу на ровері? Споглядання та порівняння під психологічним мікроскопом себе та інших - безглузде марнування часу. Цілісна картина завжди буде набагато більша за ту частину, яку ми розглядаємо та із якою себе порівнюємо, втім, ми постійно будемо собою незадоволені, порівнюючи лишень окремі елементи.
Якщо Ви ніяк не в змозі відмовитись від порівняння, то за допомогою медитації спробуйте подивитись глибше і порівняти себе сьогоднішнього із собою учорашнім.

✅ Правила тут встановлюю я!

Новина дня: оточуючі не мають жодної уяви про наші правила. Жодна інша людина не отримала наш меморандум відносно того, як їй потрібно жити, ставитися до нас, виконувати свою роботу та будувати стосунки. Чим раніше ми це усвідомимо, - тим щасливіші будемо. Ми так часто ображаємось на тих, хто не відповідає нашим внутрішнім ідеалам! І ставимо собі щоденну непідйомну задачу - змусити весь світ жити так, як ми вважаєм правильним. Втім, наразі нам не вдалося нав'язати свої правила навіть власному коту/хом'яку/собаці, що вже говорити про людей..)
Замість розчарувань, переживань та нервових зривів - займаємось медитацією та вчимося приймати реальність і оточуючих такими, якими вони є :)

✅ Весь час чогось не вистачає

Склянка наполовину порожня, чи наполовину повна? Психологи давно довели: наше сприйняття стає нашою реальністю. Коли зосереджуєшся на хороших якостях людей та хороших подіях, що відбулися протягом дня, - життя стає цікавішим та щасливішим.
Медитація розганяє темряву та допомагає побачити більше сонячного світла навколо :)

✅ Без права на перерву

Як давно Ви востаннє брали тайм-аут і просто ..відпочивали? Якщо ми не дозволяємо собі відпочивати, - стрес та розчарування будуть постійно супроводжувати нас. Для більшості сучасних людей розслабитись та відновити сили - майже нереальна задача. Ми просто не вміємо відпочивати. Гуляти просто так, а не поспішаючи на зустріч чи в магазин; дихати свіжим повітрям на природі, а не цигарковим димом та вихлопними газами в місті; смакувати здорову їжу, а не запихатися похапцем в обідню перерву джанк-фудом; помічати красу навколишнього світу, а не проводити вільні хвилини в смартфонах...
Медитація допомагає призупинити вічний біг і дійсно відпочити, відновити фізичне та психологічне здоров'я, набратися сил для майбутніх звершень :)

✅ Марнування часу

Мабуть, кожному знайоме відчуття, коли включаєш комп'ютер перевірити пошту, а через півтори години знаходиш себе проглядаючим оновлення безкінечних пабліків? Всі ми живемо в перенасиченому інформацією світі, та ще й оточуємо себе чисельними гаджетами, з яких та інформація лізе нам в очі та у вуха. Це, звичайно, дуже класно - бути в курсі всіх подій. Але ж..
Простий експеримент: складаємо список своїх життєвих цілей за ступенем важливості. А потім порівнюємо, скільки наших щоденних дій дійсно наближає нас до досягнення зазначених цілей.
Медитація допомагає протистояти шаленому інформаційному потоку, діставати з нього дійсно необхідне та не губитися у всьому іншому :)

✅ Невміння жити тут і зараз

Є дві крайнощі. Або ми живемо в минулому, постійно прокручуючи в голові різні ситуації та безкінечні "треба було діяти інакше". Або ж ми живемо в майбутньому, зігріваючи себе думками "як добре буде тоді, коли".
Якщо, раптом, і відбувається наше "включення в реальність" - ми просто не знаємо, що з нею робити, і тікаємо назад, в свої колишні негаразди або майбутні перемоги. При цьому не робимо жодних реальних кроків до того, щоб вирішити минулі проблеми або досягнути майбутніх вершин.
Медитація допомагає жити тут і зараз, розвантажує набридле минуле та дає дійсні способи дістатись омріяного майбутнього :)

✅ Ігнорування можливостей

Коли можливості стукають в наші двері - ми просто зариваємося в ковдру поглибше та робимо звук в плеєрі гучніше. Часом можливості виштовхують нас з зони комфорту та змушують поринути в геть зовсім не звичні обставини. А нам це не потрібно, еге ж? Набагато цікавіше сидіти в соцмережах та мріяти про великі перемоги, які ми здобудемо десь там колись..але тільки не зараз. Років через 30 ми, можливо, і усвідомимо, що помилялися, втім щось міняти вже буде запізно.
Медитація допомагає вилізти з-під ковдри та здолати лінощі вже :)
Мантра-медитація - це річ, універсальна в будь-якій життєвій ситуації. Навчитись їй дуже легко, практикувати приємно, результати - вражають:)))


Опубликовано: 09.11.2017
Новые статьи: Інтерв'ю у тренера

Ориентир - результат
В журнале «Статус. Экономические известия. Восток» (№ 22 (22) от 22 октября 2007) в рубрике «Гость номера» опубликовано интервью с бизнес-тренером компании TOTE-consult Осадчук Оксаной. В статье «Ориентир - результат» тренер делится своим видением развития рынка бизнес-тренингов и рассказывает о некоторых особенностях и отличиях тех тренингов, которые проводит компания TOTE-consult.
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 02.06.2008О тренингах по телефонным переговорам
В статье тренеры TOTE-consult Евгений Заика и Оксана Осадчук беседуют с обозревателем холдинга «Медиа Дом» на предмет актуальности в украинской бизнес-среде тренингов по телефонным переговорам, дают подсказки, по которым можно измерить эффективность обучения, и раскрывают секреты проводимого ими тренинга «Телефонные переговоры в продажах».
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 11.06.2008Специалист По Продажам - Самая Лучшая Профессия!
Говоря о продажах нельзя не сказать о перспективах. Дело в том, что мы живем в 21 веке, появляются новые товары, торговые компании растут как грибы после дождя, в обществе появляются новые потребности, при этом люди уже могут позволить себе многое. Все мировые специалисты сходятся во мнении, что наступила эра продавцов, до этого у нас была эра технического прогресса, эра развития высоких технологий, и лучшие места на Олимпе успеха займут специалисты по продажам, люди умеющие продавать.
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 20.09.2008news


  Останні новини:  

17.01.2022
Как предотвращать и управлять конфликтами в команде?
Вы хотите получать желаемые результаты в переговорах? Уметь договариваться, когда эмоции сильны, ставки высоки, а интересы противоположны? Вы хотите развить навыки ведения «трудных диалогов»,...

17.01.2022
Как провести внутренний аудит СК и оформить документацию по аудиту?
Как подготовить Систему Качества к сертификации и Надзорным аудитам? Как правильно задавать вопросы и проводить интервью в процессе аудита? Как правильно составить акт о несоответствии и...

14.01.2022
Знижка 16% на курс ACCA DipIFR (Rus)
Курс HOCK DipIFR з провідним викладачем Наталією Василенко стартує 5 березня 2022.

13.01.2022
Как отличить затраты и потери друг от друга
Слово "потери", предотвращение которых составляет суть бережливого производства, пока редко встречается в лексиконе украинских руководителей. Они предпочитают говорить о затратах, а это...

13.01.2022
Тайм менеджмент — это управление не только своим временем, но и своей жизнью
Вы можете взглянуть на любой аспект своей жизни, и станет понятно, что положительные ощущения от жизни, ваш успех и эффективность ваших действий определяются тем, насколько качественно вы...

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.