Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


ЧОМУ МЕДИТАЦІЯ КОРИСНА ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

1. Медитація дає можливість досягнути розуміння, що наш розум та наші емоції - це не ми самі, це дещо відокремлене, щось, що ми можемо свідомо контролювати, або за чим можемо прийнаймні просто спостерігати зі сторони.
Завдяки медитації ми можемо побачити свої думки та відчуття як тимчасові, спричинені певними обставинами. Це допомагає уникати депресій, поганих настроїв та нав'язливих станів.

2. Медитація покращує нашу здатність зосереджуватись, навіть попри наявність подразнючих факторів.
Це допоможе в роботі, у навчанні та в безлічі життєвих ситуацій. Адже більшість з нас тут, в інтернет-спільноті - це мешканці великих міст, які щоденно стикаються онлайн або офлайн із величезною кількістю зовнішніх подразників. Вміння не відволікатися (і не дратуватися) на них всіх - дуже цінне, та здатне значно підвищити нашу робочу продуктивність та загальний рівень задоволеності життям.

3. Медитація допомагає опанувати негативні почуття та зменшити загальний рівень стресу.
Багато хто з нас схильний ховати неприємні думки подалі, певним чином "консервувати" їх у своїй голові. І чим більше назбирується таких думок - тим вищім стає наш загальний рівень тривожності, іноді це виливається навіть у фізичні хвороби. Медитація допомагає "дістати" такі думки зі свого розуму і повністю "роззброїти" їх.

4. Медитація зміцнює нашу пам'ять, однак вчені досі не знають, яким саме чином це відбуваєтся.
Відомо, що медитація зміцнює нейронні зв'язки та певним чином активує деякі ділянки мозку, в тому числі ділянку, яка буцім-то відповідає за пам'ять. Але кінцевого офіційного підсумку, яким саме чином медитація покращує пам'ять, вчені ще не оприлюднили.

5. Медитація підвищує нашу емпатію - здатність співчувати іншим, розуміти їхні емоції.
При цьому, як показали останні дослідження, медитація спрацьовує також як свого роду запобіжний механізм, який не дає нам виснажитись всіма цими чужими переживаннями.
Можливо, вам знайома ситуація: коли довго втішаєш або намагаєшся якось підтримати свого друга, в якого сталась якась неприємність, то потім сам почуваєшся геть зовсім виснаженим. Регулярні практики медитації дають можливість співчувати, підтримувати, але не вигорати при цьому.

6. Медитація знижує кров'яний тиск.
Дослідники вважають, що це відбувається завдяки зниженню рівня гормонів стресу, які викликають запалення та інші фізичні проблеми.

7. Медитація додає сил (не редбул!!).
Дослідники виявили, що медитація покращує загальний стан фізичного здоров'я, знижує стомлюваність. Таким чином медитація може стати чудовим альтернативим, нешкідливим та дешевим замінником чисельних хімічних енергостимулиторів.

8. Медитація зміцнює імунітет.
Це особливо актуально в зимовий грипозний період, а також в таку прохолодну погоду, яка тримається останні дні.

9. Медитація допомагає запобігти генетичним порушенням.
Вчені виявили, що регулярна медитація якимось чином (як саме вони поки що не знають) призводить до подовження теломер. Науковці припускають, що це може відбуватись за рахунок зниження стресу.
Теломери захищають наші клітини, і чим довші ці теломери - тим довше клітини можуть жити і нормально функціонувати.
Довжина теломер скорочується із віком, також є ймовірність, що вона скорочується і під впливом негативних факторів навколишнього середовища чи нашого із вами нездорового способу життя.
Люди з короткими теломерами швидко стомлюються, втрачають життєві сили, у них рано з'являються зморшки, часто виникають простудні захворення, підвищений ризик виникнення серцево-судинних патологій, канцерогенезу, захворень репродуктивної системи, органів зору та інших вікових хвороб. Існує безліч доказів, що вкорочення теломер пов'язане із розвитком раку.


Опубликовано: 21.04.2017
Новые статьи: Інтерв'ю у тренера

Ориентир - результат
В журнале «Статус. Экономические известия. Восток» (№ 22 (22) от 22 октября 2007) в рубрике «Гость номера» опубликовано интервью с бизнес-тренером компании TOTE-consult Осадчук Оксаной. В статье «Ориентир - результат» тренер делится своим видением развития рынка бизнес-тренингов и рассказывает о некоторых особенностях и отличиях тех тренингов, которые проводит компания TOTE-consult.
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 02.06.2008О тренингах по телефонным переговорам
В статье тренеры TOTE-consult Евгений Заика и Оксана Осадчук беседуют с обозревателем холдинга «Медиа Дом» на предмет актуальности в украинской бизнес-среде тренингов по телефонным переговорам, дают подсказки, по которым можно измерить эффективность обучения, и раскрывают секреты проводимого ими тренинга «Телефонные переговоры в продажах».
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 11.06.2008Специалист По Продажам - Самая Лучшая Профессия!
Говоря о продажах нельзя не сказать о перспективах. Дело в том, что мы живем в 21 веке, появляются новые товары, торговые компании растут как грибы после дождя, в обществе появляются новые потребности, при этом люди уже могут позволить себе многое. Все мировые специалисты сходятся во мнении, что наступила эра продавцов, до этого у нас была эра технического прогресса, эра развития высоких технологий, и лучшие места на Олимпе успеха займут специалисты по продажам, люди умеющие продавать.
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 20.09.2008news


  Останні новини:  

18.03.2022
Шановні клієнти та партнери!
Команда HOCK Ukraine рішуче засуджує кроваву війну, яку росія розв'язала проти нашої держави!

23.02.2022
Практические аспекты Тайм-менеджмента руководителя
Правильно расставленные приоритеты — это уже 80% вашего успеха и эффективного использования своего времени.

23.02.2022
Что такое Тайм-менеджмент руководителя?
Тайм-менеджмент руководителя — эффективное планирование рабочего времени для достижения целей, нахождение временных ресурсов, расстановка приоритетов и контроль выполнения запланированного....

23.02.2022
Как предотвращать и управлять конфликтами в команде?
Вы хотите получать желаемые результаты в переговорах? Уметь договариваться, когда эмоции сильны, ставки высоки, а интересы противоположны? Вы хотите развить навыки ведения «трудных диалогов»,...

23.02.2022
Загадочное мастерство харизмы
Харизма – «волшебная таблетка», способная на порядок улучшить результат и удовольствие в любой коммуникации! Загадочное мастерство харизмы привлекает со времен первого упоминания этого слова....

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.