Місто проведення:
Львів
Категорія:
Маркетинг і просування
Тренінгова компанія:
LvBS, Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету
Найближчі дати проведення тренінгу:
Напрямок навчання:
-
Маркетинг
Вартість:
145 Євро (з ПДВ), за реєстрації до 31 серпня вартість 125 Євро (з ПДВ)
Аудиторія:
Програма буде цікавою та корисною директорам з маркетингу, а також керівникам і власникам компаній, які беруть участь у побудові стратегічного маркетингу.
Опис тренінгу
DEEP PURPLE МАРКЕТИНГ
12 Вересень 2008 - 12 Вересень 2008 [1.0 дні]
Семінар направлений на представлення авторської методики «Deep-purple» в маркетингу як поєднання синього (раціональна складова) та червоного (емоційна складова) спектру підходів у роботі з брендами.
Учасники програми набувають навичок щодо сегментації та позиціонування товару (послуги), процесу створення бренду, вибору комунікаційної політики та її бюджетування, побудови успішних програм лояльності, розуміння важливості внутрішнього маркетингу.
Набуті навички допоможуть маркетологам, керівникам та власникам компаній у розробці ефективної маркетингової політики та тактичних інструментів її реалізації.
Програма побудована на реальному досвіді, включає ділові поради та роботу над помилками і не претендує на роль підручника з маркетингу.
Програма тренінгу:
Наповнення програми:
- Сегментація, позиціонування
- Цінності формування бренду
- Маркетингова комунікаційна політика
- Бюджетування комунікаційної політики
- Внутрішній маркетинг
Додаткова інформація:
Вартість 145 Євро (з ПДВ), за реєстрації до 31 серпня вартість 125 Євро (з ПДВ)