Регистрация    Вход
Training.ua

Тренинги, семинары, конференции

каталог открытых и закрытых мероприятий в Украине от лучших тренинговых компаний и event-организаторов
Категории

Маркетинг и продвижение
Управление персоналом
Коммуникационные тренинги
Продажи
Тренинги личности
Отраслевые тренинги
Менеджмент
Для тренеровРазделы

Тренинги
Корпоративные программы
Конференции
Семинары
Аренда конференц-зала
Каталог тренинговых компаний
Статьи
Новости


Техническая поддержка сайта:

+38(044) 451-42-23
  info@training.ua


Возможно Вас заинтересует:

Работа в Киеве на Jobs.ua!

Работа в Одессе на Jobs.ua!

Работа в Днепре на Jobs.ua!

Работа во Львове на Jobs.ua!

Работа в Харькове на Jobs.ua!

Работа водителем на Jobs.ua!

Работа поваром на Jobs.ua!

Работа продавцом на Jobs.ua!

Работа менеджером на Jobs.ua!

Работа грузчиком на Jobs.ua!

Работа секретарем на Jobs.ua!

Работа барменом на Jobs.ua!

Работа бухгалтером на Jobs.ua!


LvBS, Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету


Город: Львов 
Адрес: 79077, Україна, м.Львів, вул.Хуторівка,35, ауд. 302
Телефоны: 8 (032) 240-99-58
Факс: 8 (032) 240-99-58
Контактное лицо: Ольга Садоха, Софія Опацька
E-mail: office@lvbs.com.ua
Веб-адрес: http://www.lvbs.com.ua
  Тренера этой компании (26)


Специализации обучения:

- Key Executive MBA
- Post Diploma Studies (PDS)
- Програми управлінського розвитку (відкриті та корпоративні)
- Консалтинг


Информация о компании:

Місія

Місією Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (далі – LvBS) є плекання відкритого і сприятливого для розвитку бізнесу суспільного середовища шляхом вишколу та виховання лідерів бізнесу за світовими стандартами та критеріями професійності у контексті осмислення суспільної та моральної відповідальності бізнесу.

Візія

LvBS – це відкрита спільнота лідерів, яка ефективно і відповідно до міжнародних стандартів будує результативну систему і якісну культуру управління шляхом поєднання і розвитку прикладних знань, практичних навичок, фахових компетенцій, загальнолюдських і професійних цінностей.

Цінності

• відкритість до різноманітності
• відповідальність за результат та шляхи його досягнення
• розвиток особистості
• постійне вдосконалення і культура якості
• пошана до культурного середовища

З лютого 2008 року розпочала свою діяльність Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету (LvBS), яка поєднує розроблені за найвищими світовими стандартами навчальні програми з менеджменту та унікальні продукти з розвитку бізнесу, що базуються на загальнолюдських цінностях і містять культурно-духовний компонент. Львівська бізнес-школа надає навчальні та консалтингові послуги в рамках програм управлінського розвитку різних рівнів, що базуються на конкретних цілях та стратегіях розвитку бізнесу шляхом розвитку особистостей, які його представляють. Це програми міжнародних стандартів, які охоплюють увесь спектр управлінських напрямків. Школа пропонує не лише загальні короткотермінові навчальні програми та програму МВА, а й комплексні програми розвитку керівників та фахівців у рамках цілісної стратегії конкретного підприємства. Такий підхід допоможе учасникам не лише набути необхідних знань та розвинути власні компетенції, а й спрямовано використовувати їх для успішного досягнення цілей власного підприємства. Тому, поряд із сучасними інтерактивними методами викладання та вагомим практичним компонентом, на заняттях широко використовуватиметься саме метод проектного навчання, спрямованого на ефективне вирішення конкретних завдань. Бізнес-школа співпрацює з бізнесом, який цінує якість, є мислячим і прямує до успіху на ринку.Открытые тренинги компании LvBS, Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету


  Последние новости:  

11.03.2019
Базовый курс 3D-sculpt: Zbrush.Инструментарий
Твой шанс, освоить современную профессию 3D Artist и научиться создавать персонажей, выразительное природное окружение в"Pixologic ZBrush”для игр и киноиндустрии. На курсе Вы увидите полный...

07.03.2019
Завершення набору в групи CIMA Cert PM (Rus)
Компанія HOCK Ukraine завершує набір у групи підготовки за програмою CIMA Cert PM (Rus). До 12 березня 2019 можна подати заявку на участь в програмі та отримати знижку на навчання.

05.03.2019
Безкоштовний вебінар: HR-бренд успішної компанії
Дата проведення: 11 березня 2019 року Час: 19:00-21:00 по київському часу Спікер: Ірина Ілейко 🚩Мета вебінару: Сформувати план дій для реалізації HR-бренду вашої компанії з...

13.02.2019
Новий навчальний план щодо іспиту CIA
З 1 січня 2019 Інститут IIA (The Institute of Internal Auditors, USA) запровадив новий навчальний план щодо підготовки до іспиту CIA.

05.02.2019
Акція до Дня Святого Валентина!
Компанія HOCK Ukraine продовжує набір в групи підготовки до іспитів у 2019! Реєстрація в лютому — знижка на навчання до 14%.

 2008-2019 © ООО "Работа Плюс" При использовании материалов ресурса гиперссылка на training.ua обязательна. Администрация ресурса может не разделять мнение авторов материалов и не несет ответственности за достоверность информации, которую размещают пользователи.