Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Знайомство

Я фахівець з розвитку персоналу мережі ресторанів "Євразія". Хочу поділитися з вами нашою системою навчання та послухати про ваші.

Гадаю, всі розуміють чому L&D є дуже важливою сферою менеджменту, тому тут не буде філософського абзацу про те, що навчатися ніколи не пізно. Більше хочу поспілкуватися саме про те ЯК краще проводити те саме навчання.

Ми маємо власний тренінг центр, де проводимо офлайн тренінги, гейміфіковане навчання та командоутворюючі сесії. Надаємо перевагу саме проведенню "наживо". Онлайн - це зручно і добре, але, як на мене, справжній конект тренера та групи відбувається саме у режимі офлайн.

Проводимо як професійне навчання, так і тренінги на загальні теми. Тому наші співробітники можуть пропрацювати як свої хард скіли, так і софти. Також, час від часу, організовуємо програми від наших партнерів. Загалом, намагаємося максимально закрити потребу у навчанні персоналу. Я вважаю наш метод роботи дуже зручним та дієвим: люди не витрачають час та гроші на власне навчання, а ми у результаті маємо співробітників з гарно розвинутими компетенціями.

Опубліковано: 09.06.2023


Всі новини

  Останні новини:  

09.04.2024
Актуальні тренінги у травні 2024
У рамках тренінгів учасники розглянуть теоретичні питання та практичні завдання з актуальної тематики та отримають базові знання й навички щодо використання інструментів управлінського обліку, що...

28.03.2024
Де ховаються втрати?
запрошуємо на тренінги чи коучинг-програми консалтингового центру ШАУЗ, де Ви отримаєте концентровану практику з системно-ощадливого управління компанією - Система ощадливого та ефективного...

25.03.2024
Фахівцям з внутрішнього аудиту
Спеціальна пропозиція від HOCK international для здобувачів сертифіката CIA (Certified Internal Auditor) з України – до 30 квітня 2024 знижка 45% на повний пакет матеріалів CIA Exam Review.

23.03.2024
Як донести думку іншій людині, щоб тебе почули та зрозуміли?
Запрошую Вас на інтенсивний онлайн-тренінг: Результативна управлінська комунікація без конфліктів та маніпуляцій Програма тренінгу складена таким чином, щоб Ви в найкоротші терміни зможете...

23.03.2024
Як донести думку іншій людині, щоб тебе почули та зрозуміли?
Запрошую Вас на інтенсивний онлайн-тренінг: Результативна управлінська комунікація без конфліктів та маніпуляцій Програма тренінгу складена таким чином, щоб Ви в найкоротші терміни зможете...

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2024 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.