Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Як управляти ефективністю компанії за допомогою ключових індикаторів (KPI)?

Велике значення в конкурентному середовищі набувають «м’які» чинники зростання ефективності діяльності.
Умови будь-якої господарської діяльності змінюються чи не щодня, і в такій динамічній ситуації фінансові або ділові показники повинні орієнтувати керівництво стосовно тих найбільш важливих питань, що вимагають першочергової уваги та забезпечують тісний взаємозв'язок між стратегічними цілями підприємства і повсякденними діями кожного працівника.
Важлива також структурованість інформації, щоб у керівництва була можливість аналізувати стратегічні і тактичні процеси.
В ідеальному випадку, було б гарно представити результат діяльності компанії декількома ключовими індикаторами, аналіз яких може надати інформацію про конкретний бізнес-процес, що викликає збій чи неправильне функціонування підприємства.

Таку, майже ідеальну ситуацію допомагає створити одна із моделей багатосторонньої концепції Виміру Досягнень підприємства (Performance Measurement) - концепція Збалансованої Системи Показників (Balanced Scorecard).
Ця концепція була створена наприкінці 80-х – початку 90-х років ХХ століття професорами Гарвардського університету Дэвідом Нортоном і Робертом Капланом.

На відміну від традиційних методів стратегічного управління, збалансована система показників використовує не тільки фінансові, але і нефінансові показники діяльності організації.
Це дає можливість об’єднати більшу частину показників, існуючих у різних сферах діяльності підприємства (наприклад, витрати, доходи, інвестиції, інновації, маркетинг) для оцінки і аналізу ефективності дій на кожному організаційному рівні.

Діяльність компанії розглядається в чотирьох різних площинах через зв’язок із стратегічними цілями.

Традиційно використовувані фінансові показники в системі Balanced Scorecard вважаються «пізніми» (коли реагувати вже пізно), а показники, що відносяться до перспектив «Ринок і Клієнти, Бізнес-процеси і Інфраструктура, Співробітники», розглядаються як «ранні» (є можливість реагувати вчасно).

Завдяки цій системі здійснення стратегії компанії перетворюється в систематизовану і зрозумілу кожному послідовність кроків, реалізацію яких можна контролювати на різних рівнях управління, оцінюючи особистий внесок кожного у процес досягнення стратегічних цілей.
Використання ключових показників для оцінки діяльності компанії в цілому, її процесів і конкретних фахівців дозволяє створити ефективну систему мотивації співробітників на покращення рівня системи якості.

Ви хочете отримати практичні знання та системну технологію побудови і управління ефективністю Вашої компанії?

Ви зможете докладніше розглянути принципи, алгоритм і конкретні діючі інструменти розробки та впровадження Збалансованої Системи Показників (BSC) і системи Ключових Показників Ефективності (KPІ) на спеціалізованих тренінгах консалтингового центру ШАУЗ.

Бажаю Вам Успіху та Ефективних Результатів!

Галина Зіміна,
Засновник та керівник консалтингового центру ШАУЗ,
Системний консультант, бізнес-тренер, коуч перших осіб компаній,
Аудитор міжнародної кваліфікації (ІSO 9001)

Опубліковано: 10.02.2022


Всі новини

  Останні новини:  

26.09.2022
АНОНС ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ
Нова реальність, нові умови, нові виклики. Сьогодні новина про то, як створити бізнес в умовах війни, чи як дивитися в перспективу впевнено. Сьогодні мета у більшості тих, хто звертається до...

16.09.2022
Зустріч з викладачем курсу CIMA Diploma in Performance Management
Запрошуємо зустріч з викладачем курсу CIMA Diploma in Perfomance Management Василем Залуцьким, CIMA Adv DipMA, ACCA DipIFR, CAP.

18.03.2022
Шановні клієнти та партнери!
Команда HOCK Ukraine рішуче засуджує кроваву війну, яку росія розв'язала проти нашої держави!

23.02.2022
Практические аспекты Тайм-менеджмента руководителя
Правильно расставленные приоритеты — это уже 80% вашего успеха и эффективного использования своего времени.

23.02.2022
Что такое Тайм-менеджмент руководителя?
Тайм-менеджмент руководителя — эффективное планирование рабочего времени для достижения целей, нахождение временных ресурсов, расстановка приоритетов и контроль выполнения запланированного....

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.