Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Ми - ПРАЦЮЄМО!

У 2022 році в нашій компанії з'явився новий відділ - відділ перекладів. На жаль, саме така страшна подія, як повномасштабна війна, пробудила в нас непереборне бажання і необхідність якнайшвидше зробити нашу компанію україномовною. Хочеш жити у вільній і сильній Україні - почни з себе. Ми так і зробили і заговорили українською.

Насамперед ми своїми силами переклали весь наш сайт українською мовою - 67 статей, 104 інтернет-сторінки тексту. У перші тижні війни, коли основна робота не особливо клеїлася, це дало нашій команді не занепасти духом, знайти важливу і корисну справу, якою ми з радістю зайнялися всім колективом.

Далі постало питання - наш основний курс - потужний, корисний, цікавий, яскравий записаний неймовірним Володимиром Сидоренко російською мовою. Рішенням, яке ми обрали для втілення, став переклад усього курсу українською мовою у вигляді субтитрів. Так сформувався наш відділ перекладів.

Ми самі знайшли спосіб, як це зробити ефективніше, розібралися в усіх програмах для субтитрів, які пропонує індустрія. Спочатку одна година субтитрів для відео займала близько 8-10 годин роботи однієї людини. З відточуванням навички ми прискорилися, редагували те, що не виходило, вичитували, шукали помилки і неточності, різали відео. Разом до кінця року наш відділ перекладів зробив субтитри українського тексту на 120 годин відеоматеріалу.

Тільки ця робота з субтитрами зайняла у наших фахівців 572 відпрацьованих години, 72 повних дні роботи. А ще 200 годин на редагування та переклад статей. Це величезний і важливий проєкт, який ще більше об'єднав нашу команду.
На 2023 рік у нас заплановано довести цю роботу до кінця, крім основного курсу в нас є ще багато відеоматеріалу, що потребує лагідної українізації. Такими справами кожен бізнес, кожен громадянин України будує сильне і незалежне майбутнє для нашої країни, для кожного з нас🇺🇦

Опубліковано: 07.04.2023


Всі новини

  Останні новини:  

26.09.2023
Старт групи CIMA DipPM Модуль Р1
Старт групи CIMA Diploma in Performance Management Модуль Р1 перенесено на 14 жовтня 2023. У групі залишилось 2 вільних місця!

17.08.2023
CIMA DipPM Модуль Р2 – старт незабаром!
До старту групи навчання за програмою CIMA Diploma in Performance Management Модуль Р2 залишилося 3 тижні. Приєднуйтесь до спільноти висококласних фахівців й змінюйте своє життя разом з #CIMA та...

08.08.2023
CIMA DipPM Модуль Р1 – набір відкрито!
HOCK Ukraine оголошує набір у п’яту групу підготовки до іспиту CIMA Diploma in Performance Management Модуль Р1. Старт заплановано на 1 жовтня 2023. При реєстрації у групу до 31 серпня 2023 діє...

04.08.2023
Payment Plan від HOCK!
Програма лояльності Payment Plan від HOCK international – вигідна пропозиція для здобувачів сертифікатів CMA (Certified Management Accountant) або CIA (Certified Internal Auditor).

28.07.2023
CIMA Модуль Р2 – старт незабаром!
Нагадуємо, що старт групи Р2 програми CIMA Diploma in Performance Management заплановано на 9 вересня 2023.

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2023 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.