Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

+38(044) 451-42-23
  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


SIREX, Маркетинговое агентство


Місто: Київ 
Телефони: 8 (044) 496-0340 (41,42)
Контактна особа: Елена Рябченко
E-mail: e.ryabchenko@sirex-m.com
Веб-адреса: http://www.sirex.com.ua
  Тренери цієї компанії (1)


Спеціалізація навчання:

- маркетинговые исследования;
- тренинги.


Інформація про компанію:

Для того, чтобы добиться успеха в период интенсивного развития технологий и быстро изменяющейся маркетинговой среды, необходим определенный багаж знаний в той или иной сфере нашей деятельности, но без развития и совершенствования этот "багаж" теряет свою значимость. Компания SIREX Marketing Service предлагает вашему вниманию серию бизнес-тренингов посвященных вопросам эффективной организации бизнес-процессов на предприятии в условиях рыночной экономики.

Все тренинг-программы SIREX Marketing Service разработаны с учетом специфики украинского рынка и носят практическую направленность. Главный тренер и автор тренинг-программ доктор экономических наук, профессор, вице-президент Украинской Ассоциации Маркетинга Старостина Алла Алексеевна.

Тренинги проводятся как в открытой, так и закрытой форме - в последнем случае они организовываются для сотрудников одной компании и, как правило, носят характер маркетингового консалтинга. Во время проведения закрытых тренингов, ведущие консультанты стараются использовать примеры непосредственно из жизни этой компании, моделировать ситуации, сходные с уже произошедшими, что в значительной мере усиливает эффект от тренинга.

Программа и дата проведения закрытых тренингов может корректироваться в соответствии с пожеланиями заказчика.Відкриті тренінги компанії SIREX, Маркетинговое агентствоНа жаль інформації про тренінги цієї компанії наразі не має  Останні новини:  

29.10.2020
Закінчується реєстрація на іспит ACCA DipIFR (Rus)
2 листопада 2020 закінчується реєстрація на іспит ACCA DipIFR (Rus), якій відбудеться в грудні 2020. Цей іспит здобувачі Диплому вперше будуть складати в комп’ютерному форматі (CBE).

23.10.2020
Виставка Альтернативна медицина-2020
Специализированная выставка Альтернативная медицина, Ярмарок здоровья и ЭКОтоваров, VEGANexpo

20.10.2020
Реєстрація на іспити CIMA Cert PM (Rus) триває!
У 2020 році іспити CIMA Cert PM (Rus) за Модулями Р1 та Р2 відбуватимуться в грудні та будуть проходити по навчальному плану 2015 року.

15.10.2020
Яскрава осінь разом з HOCK!
Компанія HOCK International понад 20 років є однією з лідерів на ринку бізнес-освіти та пропонує матеріали для підготовки до здачі міжнародних іспитів, що розроблені провідними викладачами HOCK.

09.10.2020
HOCKtober– пропозиція від HOCK!
Компанія HOCK International вже 20 років працює на ринку бізнес-освіти та пропонує підготовчі програми до здачі міжнародних кваліфікаційних іспитів в галузі фінансів, обліку та аудиту.

 

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2020 © ТОВ "Робота Плюс". При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.