Регистрация    Вход
Training.ua

Тренинги, семинары, конференции

каталог открытых и закрытых мероприятий в Украине от лучших тренинговых компаний и event-организаторов
Категории

Маркетинг и продвижение
Управление персоналом
Коммуникационные тренинги
Продажи
Тренинги личности
Отраслевые тренинги
Менеджмент
Для тренеровРазделы

Тренинги
Корпоративные программы
Конференции
Семинары
Аренда конференц-зала
Каталог тренинговых компаний
Статьи
Новости


+38(044) 451-42-23
  info@training.uaТзОВ "Територія Бізнесу"


Город: Киев  Винница  Днепропетровск  Житомир  Запорожье  Луганск  Луцк  Львов  Николаев  Ровно  Тернополь  Ужгород  Хмельницкий  Чернигов  Черновцы 
Телефоны: (032) 249-25-45
Факс: (032) 275-67-19
Контактное лицо: Андрій
E-mail: info@business-territory.com
Веб-адрес: http://www.business-territory.com
  Тренера этой компании (0)


Специализации обучения:

"Територія Бізнесу" ТзОВ здійснює свою діяльність на ринку юридичних послуг, фінансового і податкового консалтингу, бізнес-планування інвестиційних проектів та проведення професійних тренінгів та навчань.

Послугами нашої компанії користуються органи державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичні служби, ряд українських та іноземних фірм і представництв, що працюють у сферах: будівництва, фінансів, промислового виробництва, оптово-роздрібної торгівлі, туризму, реклами, перекладу, нерухомості, громадського харчування тощо.

Нам необхідно було декілька років для того, щоб створити корпоративну культуру обслуговування клієнтів та відповідні стандарти якості.

Ми гарантуємо професіоналізм та якість в обслуговуванні!


Информация о компании:

З початку своєї діяльності Територія Бізнесу зреалізувала більше 33 500 тренінгових навчань та більше 450 практичних консультувань, в яких прийняли участь понад 560 000 учасників.

Це дає нам право бути Лідером на ринку тренінгових навчань!

В активі компанії сьогодні більше 300 розроблених авторських навчальних програм та методик, 170 професійних бізнес-тренерів та консультантів.Открытые тренинги компании ТзОВ "Територія Бізнесу"К сожалению, информации о тренингах компании пока нет  Последние новости:  

13.02.2019
Новий навчальний план щодо іспиту CIA
З 1 січня 2019 Інститут IIA (The Institute of Internal Auditors, USA) запровадив новий навчальний план щодо підготовки до іспиту CIA.

05.02.2019
Акція до Дня Святого Валентина!
Компанія HOCK Ukraine продовжує набір в групи підготовки до іспитів у 2019! Реєстрація в лютому — знижка на навчання до 14%.

29.01.2019
Открытый курс: “Move your pixel to CG”
Бесплатное участие в 3х лекционных и 3х практических занятиях по работе в программе Adobe Photoshop для 3D . Уровень начальных знаний не имеет значения.

29.01.2019
Профессиональный курс 3D-графики и анимации
11 февраля (понедельник) Online + Харьков Длительность: 505 академических часов Для кого курс: Для каждого, кто хочет создавать впечатляющую графику для игр, фильмов, рекламных роликов....

18.01.2019
Релевантні витрати. Огляд теми в рамках презентації програми CIMA (Rus).
HOCK Ukraine запрошує на презентацію програми CIMA Cert PM (Rus) «Управління ефективністю бізнесу» з оглядом теми «Релевантні витрати».

 


2008-2019 © ООО "Работа Плюс" При использовании материалов ресурса гиперссылка на training.ua обязательна. Администрация ресурса может не разделять мнение авторов материалов и не несет ответственности за достоверность информации, которую размещают пользователи.