Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Brain2brain


Місто: Київ 
Телефони: (044) 425-70-38
Контактна особа: Юрьев Вадим, Скок Сергей
E-mail: info@brain2brain.com.ua
Веб-адреса: http://www.brain2brain.com.ua
  Тренери цієї компанії (0)


Спеціалізація навчання:

- конференции
- семинары
- тренинги
- мастер-классы


Інформація про компанію:

Наша миссия: Powering Ukrainian business with world expertise

Мы — молодая и динамично развивающаяся компания, чьей задачей является анализ украинского бизнеса и реагирование на его потребности на основе сделанного анализа.

Мы проводим мастер-классы всемирно известных специалистов, которые находятся в авангарде науки и чьи книги и теории совершили прорыв в маркетинге или менеджменте.

Мы организовываем встречи с самыми рейтинговыми мировыми экспертами, которые приносят свои знания и опыт в Украину и помогают нашим компаниям улучшаться и развиваться, используя признанный мировой опыт.

Мы также занимаемся предоставлением услуг в области консультирования в вопросах маркетинга и менеджмента. Мы организовываем индивидуальные встречи компаний с гуру бизнеса для разработки стратегий развития компаний, позиционирования и продвижения брендов или построения команд. У нас установлены контакты с выдающимися мировыми профессионалами в каждой сфере бизнеса.

Приближается маркетинг план? Мы организуем для Вашей компании сессию по разработке стратегии со специалистами мирового уровня.

Хотите запустить бренд или вывести на новый уровень уже существующий? Гуру брендинга, создатели мировых мегабрендов, лично примут участие в разработке сценариев.

Задумались об эффективности проведения промо-активностей? Мы организуем для ваших сотрудников тренинг с участием гуру promotions.

Хотите выстроить самую сильную и мотивированную команду? Всемирно известные специалисты в построении команд помогут Вам.

Вместе мы можем найти ответ на любой вопрос.

Мы — brain2brainВідкриті тренінги компанії Brain2brainНа жаль інформації про тренінги цієї компанії наразі не має  Останні новини:  

09.04.2024
Актуальні тренінги у травні 2024
У рамках тренінгів учасники розглянуть теоретичні питання та практичні завдання з актуальної тематики та отримають базові знання й навички щодо використання інструментів управлінського обліку, що...

28.03.2024
Де ховаються втрати?
запрошуємо на тренінги чи коучинг-програми консалтингового центру ШАУЗ, де Ви отримаєте концентровану практику з системно-ощадливого управління компанією - Система ощадливого та ефективного...

25.03.2024
Фахівцям з внутрішнього аудиту
Спеціальна пропозиція від HOCK international для здобувачів сертифіката CIA (Certified Internal Auditor) з України – до 30 квітня 2024 знижка 45% на повний пакет матеріалів CIA Exam Review.

23.03.2024
Як донести думку іншій людині, щоб тебе почули та зрозуміли?
Запрошую Вас на інтенсивний онлайн-тренінг: Результативна управлінська комунікація без конфліктів та маніпуляцій Програма тренінгу складена таким чином, щоб Ви в найкоротші терміни зможете...

23.03.2024
Як донести думку іншій людині, щоб тебе почули та зрозуміли?
Запрошую Вас на інтенсивний онлайн-тренінг: Результативна управлінська комунікація без конфліктів та маніпуляцій Програма тренінгу складена таким чином, щоб Ви в найкоротші терміни зможете...

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2024 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.