Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Як перестати хотіти спати?

➡️ варто зауважити, що причини сонливості можуть бути різні: це і недостатня тривалість нічного сну, і сімейні проблеми, і неправильне харчування, і професійне вигорання, і фізичні хвороби. Тому, якшо проблема дуже гостра, - варто підійти до її вирішення комплексно, проаналізувавши всі сфери свого життя, моживо, навіть, звернувшись до відповідних фахівців.
""Швидкі"" вирішення можуть бути такі:

✅ ПОПИЙТЕ ВОДИ
Навіть незначне зневоднення може викликати цілу низку неприємних симптомів: нездатність зосередитись, головний біль, нудоту, сонливість. Споживаючи достатню кількість води, ви збережете бадьорість та активність впродовж дня. Коли відчуваєте, що розумові сили вичерпуються, замість того, щоб прямувати до кавоварки, спробуйте спершу випити склянку води.

✅ СЯДЬТЕ РІВНО
Втомлюючись в процесі сидячої роботи, багато хто починає горбитись. Шия, плечі та верхня частина спини округлюються, і ми все глибше осідаємо в кріслі. Сутулячись, ми перешкоджаємо притоку крові до мозку, що призводить до посилення сонливості.
Кожного разу, як помічаєте, що починаєте горбитись, поправте осанку. Таким чином, енергія матиме можливість циркулювати вашим тілом. До того ж, правильна постава знімає навантаження з хребта.

✅ ЗРОБІТЬ ЗАРЯДКУ
Лікарі Київського центру медицини сну, радять бадьорити себе фізичними вправами: присідання, віджимання, нахили вперед і назад, коротенька пробіжка, або просто швидка хода допоможуть збадьорити центральну нервову систему.
Також вирішенням (якщо умови роботи/навчання дозволяють) може бути стійка або напівстійка на голові та відома всім з дитинства вправа берізка. При вертикальному переворот з ніг на голову під дією земного тяжіння змінюється рух крові. Кров приливає до голови і активує мозок, що допомагає швидко збадьоритися. Однак людям зі схильністю до підвищеного тиску потрібно проводити такі вправи з обережністю.

✅ ГЛИБОКО ПОДИХАЙТЕ
Приплив кисню активує всі процеси в організмі, тому при сильному бажанні заснути спробуйте декілька хвилин попрактикувати глибоке дихання із концентрацією на мантрі ГОУРАНГА.
Вдихаючи через ніс на повні легені (але дихаємо не плечима, а животом) повторюйте мантру по складам подумки: ГО-РА-АН-ГА, а на видосі (видихаємо все-все повітря), промовляйте її так само по складам вголос: ГО-РА-АН-ГА.

✅ ПЕРЕКУСІТЬ
Один з найкращих способів поповнити запаси сил – поживний перекус. Найкраще віддати перевагу легкій їжі (бо ж важка сприятиме тому, що ви хотітимете спати ще сильніше). Пасуватимуть батончик з мюслі, горішки чи фрукти. Однак дуже не захоплюйтесь, аби це не переросло у звичку постійно щось жувати за комп’ютером.

✅ ПРОГУЛЯЙТЕСЬ
Можливо, вам просто не вистачає руху та повітря. Звичайна півгодинна прогулянка по парку неспішним кроком, відволікання від сумних думок і розслаблення здатні швидко відновити нормальну роботу організму.
Це покращить циркуляцію крові та вивільнить хімічні елементи, що відповідають за відчуття бадьорості. Крім того, доведено, що такі короткі прогулянки позитивно впливають на здатність мислити творчо та справлятись зі складними завданнями і настроюють на позитивний лад.
Якщо ж не маєте змоги вийти на свіже повітря, то хоча б прогуляйтесь по офісу.

✅ ПОМЕДИТУЙТЕ
Іноді бажання спати може бути спричинене стресами та перенавантаженням, коли організм сигналізує - все, я здаюсь, я в доміку.
Здолати стрес та підвищити власну працездатність, а також відновити філософське ставлення до життя допоможе медитація із чітками - коли на кожній бусині чіток ми повторюємо мантри ГОПАЛА ГОВІНДА РАМА МАДАНА-МОХАНА, і так хоча б 108 раз.
Не маєте чіток? Придумайте якийсь інший спосіб відрахувати необхідну кількість повторень, або ж приходьте до нас на заняття - ми їх вам подаруємо:)

✅ ПРИЙМІТЬ КОНТРАСТНИЙ ДУШ
Якщо працюєте вдома - душ може стати хорошим вирішенням. Він покращує кровообіг, а тому змусить усі органи зрозуміти, що їм потрібно працювати, а не хилитися до сну. Однак варто знати, що душ буде дієвий тільки на годину, не більше.

✅ ВИКОНАЙТЕ ДАВНО ПЛАНОВАНУ ЗАДАЧУ
Постійний стрес та відчуття перенавантаження роботою – це одні з найбільш вагомих чинників, що призводять до виснаження. Занадто щільний робочий графік сприяє прискореній втраті енергії і веде до професійного вигорання. Тому один з найшвидших способів відчути полегшення та повернути ентузіазм – звільнення від одного з цілої низки завдань, які очікують виконання.
Почніть з меншого: делегуйте обов’язки іншим людям, якщо є така можливість, попросіть колегу приєднатись до роботи над особливо великим проектом, поговоріть з начальником про оптимізацію вашого навантаження на роботі. Як тільки позбудетесь одного з обов’язків чи побачите, що ваш шеф сприяє оптимізації вашої завантаженості роботою, одразу ж відчуєте приплив сил.

✅ УВІМКНІТЬ ЯСКРАВЕ СВІТЛО
В темряві виробляється гормон мелатонін, котрий впливає на цикли сну й активності. Ввечері його концентрація збільшується, в ранкові години різко знижується. Тому в багатьох людей, особливо в північних широтах, в умовах нестачі світла розвивається сезонна депресія, одним з виявів якої є порушення сну.

✅ ЗРОБІТЬ СОБІ МАСАЖ
Масаж певних точок та ділянок тіла регулює правильний потік енергії в організмі, покращує кровообіг і віддтік рідини, знімає м’язові спазми і сприяє пробудженню.
При самомасажі необхідно діяти за наступною схемою:
- активно розтерти вушні раковини.
- активно розтерти ніс
- активно розтерти області скронь (висків) з обох сторін
- активно розтерти долоні
- активно розтерти стопи

✅ ПОДИВІТЬСЯ СТЕРЕОГРАМИ
Об’ємні картинки допомагають зосередитися та зняти напруження, дивитись на них - дуже корисно для очей. В інтернеті можна знайти безліч найрізноманітніших стереограм.
І наостанок, цікавий факт: одна американська компанія доплачує своїм працівникам за сон. Всі бажаючі отримати додатковий бонус співробітники носять спеціальні браслети, які фіксують, скільки годин вночі вони сплять. Браслети дістанційно підключаються до спеціальної програми в офісі, і вписують скільки часу спав вночі їх власник. Працівники можуть заробити $25 за кожні 20 ночей, під час яких вони спали по 7 і більше годин. Детальніше про чудо-компанію і наукове підгрунтя такого підходу тут - http://www.bbc.com/russian/features-36670956


Опубликовано: 13.09.2017
Новые статьи: Статті для початківців тренерів

Тренер - это интеллектуальный предприниматель
Сегодня одним из аспектов развития организации является интеллектуальное предпринимательство. Предприниматель — это человек, который связывает отдельные, далеко друг от друга лежащие вещи. Берет технологию в..
Категорія: Статті для початківців тренерів
Додана: 20.03.2008Профессия тренер-психолог: взгляд изнутри
Об особенностях профессии тренера можно сказать так: уравновешенный, рассудительный, имеющий интуицию, богатое воображение, способный к сопереживанию, увлеченный, искренне желающий помочь людям. Но можно сказать иначе, словами..
Категорія: Статті для початківців тренерів
Додана: 20.03.2008Тренинговый коктейль
Отечественный бизнес нанимает тренинг-менеджера. Что дальше? Только не почивать на лаврах! Безусловно, наем тренинг-менеджера (специалиста по обучению) — знак хороший, свидетельствующий о том, что..
Категорія: Статті для початківців тренерів
Додана: 20.03.2008news


  Останні новини:  

28.11.2023
Як поліпшити робочі відносини з підлеглими та керівниками?
Професійна комунікація – це навички, з якими не народжуються, а які необхідно засвоїти виключно практикою.

28.11.2023
Онлайн-тренінг створення чинного механізму LEAN менеджменту в компанії
Якщо процеси вашої компанії потребують оптимізації. Якщо продуктивність та фінансові показники бізнесу знижуються, то вашій компанії потрібна LEAN трансформація.

25.11.2023
Ощадливий (LEAN) менеджмент для сталого розвитку компанії
Запрошую 4 – 6, 11 – 13 грудня 2023 року на Авторський інтенсивний тренінг: Система ощадливого та ефективного управління бізнесом на основі LEAN, Kaizen

21.11.2023
Як посилити конкурентні переваги бізнесу?
Ви хочете знати відповідь? Це можливо, якщо планувати та організовувати діяльність Вашої компанії у форматі Ощадливості (LEAN) та якості (ISO 9001)!

06.11.2023
Як провести внутрішній аудит системи якості?
Запрошуємо 9-11 листопада 2023 року на тренінг: Практикум внутрішнього аудиту системи менеджменту якості на основі ДСТУ ISO 9001:2015 та ДСТУ ISO 19011:2018

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2023 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.