Реєстрація     Вхід
Training.ua

Тренінги, семінари, конференції

каталог відкритих і закритих заходів в Україні від кращих тренінгових компаній і event-організаторів
Категорії

Маркетинг і просування
Управління персоналом
Комунікаційні тренінги
Продажі
Тренінги особистості
Галузеві тренінги
Менеджмент
Для тренерівРозділи

Тренінги
Корпоративні програми
Конференції
Семінари
Конференц зали в оренду
Тренінгові компанії
Статті
Новини


Технічна підтримка сайту:

  info@training.ua

Jobs.ua рекомендує переглянути:


Робота помічника народного депутата України: на що варто звернути увагу, щоб очікування від роботи стали реальністю?

Працевлаштовуючись на вакансію помічника народного депутата України, часто потенційні кандидати очікують одне, а в реальності – отримують інше. Тому сьогодні, маючи майже дворічний досвід роботи помічницею народної депутатки України, хочу поділитися порадами, як зробити так, щоб ваші очікування стали реальністю.

В уяві більшості людей права рука депутата – це обов'язково юрист, фахівець, який, більшою мірою, займається законопроектною роботою. Чи так це насправді? Не зовсім, і далеко не завжди, до того ж, законодавством наявність юридичної освіти не вимагається. Згідно з Положенням про помічника-консультанта народного депутата України, затвердженого Постановою Верховної Ради України № 379/95-ВР від 13 жовтня 1995 року, народному депутату України дозволяється мати до тридцяти одного помічника-консультанта, які, у свою чергу, можуть працювати за строковим трудовим договором (на постійній основі чи за сумісництвом) або на громадських засадах. Звідси випливає перша причина, чому функції помічників народних депутатів різняться між собою. Адже оскільки законодавство дозволяє мати не одного помічника, то для зручності депутати часто розділяють різні функції між їх підлеглими. Ну наприклад, незрідка один помічник займається виключно юридчною роботою, другий – виконує організаційні завдання, третій – закріплений за медійним напрямком (ведення соцмереж, комунікація зі ЗМІ тощо), а якщо це депутат-мажоритарник, то в нього обов`язково є ще помічник (інколи, це більше, ніж одна людина), який працює на окрузі та, якому відомі всі проблеми, які виникають в людей на певній місцевості.

Тому, працевлаштовуючись до депутата помічником, перше, що треба зробити для того, щоб ваші очікування від цієї роботи вас не підвели, - дізнатися для виконання яких саме завдань, відкрита вакансія.

Другий важливий аспект, який впливає на специфіку роботи помічника, - це комітет, до якого належить депутат. Відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання» № 19-IX від 29 серпня 2019 року було утворено 23 комітети у Верховній Раді України дев’ятого скликання. А Додатком до вищезазначеної мною Постанови було визначено їх предмети відання. Тому, перед тим, як надсилати резюме депутату, варто на офіційному сайті Верховної Ради України подивитися, за яким комітетом він закріплений. Адже, до прикладу, якщо фінансове право в університеті ви не любили, податками ніколи не цікавились, а вам при цьому всьому, пропонують посадові обов`язки не організаційного чи якого-небудь іншого характеру, а виключно юридичного, що включатиме і написання законопроектів, то влаштовуватися до депутата, який є членом Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, я би не рекомендувала.

Також, впевнена, кожен хотів би бачити себе на даній позиції в ролі радника, експерта, професіонала, людини, до думки та позиції якої дослухаються. Це третій чинник, який може впливати на наші очікування від даної роботи. Однак, якщо з першими двома більш-менш зрозуміло, то з третім – значно складніше; тут поки не почнеш співпрацю з депутатом - не дослідиш це питання достеменно. Спілкуючись з великою кількістю помічників та аналізуючи внутрішнє середовище нашої структури, можу сказати однозначно та беззаперечно – стосунки в депутатів зі своїми помічниками бувають дуже різними. Одні намагаються всяко сприяти саморозвитку своїх помічників та бачать в них справді повноцінних радників, інші ж – ставлять жорсткий бар`єр між собою та своїми помічниками, і середовище роботи цим самим не сприяє росту помічників.

Тож якщо ви маєте намір поповнити лави помічників народних депутатів України, обов`язково візьміть до уваги поради, викладені вище. Ну і пам`ятайте, що успішний помічник – це людина, яка весь час розвивається, не стоїть на місці, розширює коло знайомств і ставить перед собою нові цілі. Якщо ви прагнете більшого – рано чи пізно це здійсниться, і тоді є всі шанси, що ваша реальність навіть перевершить ваші очікування!


Опубликовано: 02.11.2021
Новые статьи: Інтерв'ю у тренера

Ориентир - результат
В журнале «Статус. Экономические известия. Восток» (№ 22 (22) от 22 октября 2007) в рубрике «Гость номера» опубликовано интервью с бизнес-тренером компании TOTE-consult Осадчук Оксаной. В статье «Ориентир - результат» тренер делится своим видением развития рынка бизнес-тренингов и рассказывает о некоторых особенностях и отличиях тех тренингов, которые проводит компания TOTE-consult.
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 02.06.2008О тренингах по телефонным переговорам
В статье тренеры TOTE-consult Евгений Заика и Оксана Осадчук беседуют с обозревателем холдинга «Медиа Дом» на предмет актуальности в украинской бизнес-среде тренингов по телефонным переговорам, дают подсказки, по которым можно измерить эффективность обучения, и раскрывают секреты проводимого ими тренинга «Телефонные переговоры в продажах».
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 11.06.2008Специалист По Продажам - Самая Лучшая Профессия!
Говоря о продажах нельзя не сказать о перспективах. Дело в том, что мы живем в 21 веке, появляются новые товары, торговые компании растут как грибы после дождя, в обществе появляются новые потребности, при этом люди уже могут позволить себе многое. Все мировые специалисты сходятся во мнении, что наступила эра продавцов, до этого у нас была эра технического прогресса, эра развития высоких технологий, и лучшие места на Олимпе успеха займут специалисты по продажам, люди умеющие продавать.
Категорія: Інтерв'ю у тренера
Додана: 20.09.2008news


  Останні новини:  

17.01.2022
Как предотвращать и управлять конфликтами в команде?
Вы хотите получать желаемые результаты в переговорах? Уметь договариваться, когда эмоции сильны, ставки высоки, а интересы противоположны? Вы хотите развить навыки ведения «трудных диалогов»,...

17.01.2022
Как провести внутренний аудит СК и оформить документацию по аудиту?
Как подготовить Систему Качества к сертификации и Надзорным аудитам? Как правильно задавать вопросы и проводить интервью в процессе аудита? Как правильно составить акт о несоответствии и...

14.01.2022
Знижка 16% на курс ACCA DipIFR (Rus)
Курс HOCK DipIFR з провідним викладачем Наталією Василенко стартує 5 березня 2022.

13.01.2022
Как отличить затраты и потери друг от друга
Слово "потери", предотвращение которых составляет суть бережливого производства, пока редко встречается в лексиконе украинских руководителей. Они предпочитают говорить о затратах, а это...

13.01.2022
Тайм менеджмент — это управление не только своим временем, но и своей жизнью
Вы можете взглянуть на любой аспект своей жизни, и станет понятно, что положительные ощущения от жизни, ваш успех и эффективность ваших действий определяются тем, насколько качественно вы...

 

Наші проєкти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Pro-robotu.ua - Пропоную Роботу
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Підбір персоналу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали

2008-2022 Робота Плюс®. При використанні матеріалів ресурсу гіперпосилання на training.ua обов'язкове. Адміністрація ресурсу може не поділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за достовірність інформації, яку розміщують користувачі.